fbpx

A.J design, Puksis. Prekės ženklas – sukurtas šeimos. Tai mūsų maža bendruomenė, kurioje dalyvauja visi šeimos nariai. Lietuviškas ženklas, kuris jau įsitvirtinęs ne tik Lietuvoje. Turėjome garbės sukurti ne vieną karališką stilių, kuris buvo publikuojamas spaudoje: “London megazine”, “Lietuvė”, “Sukurta motinystei”.

Kiekviena aprangos detalė apgalvota iki minimaliausios smulkmenos. Naudojami tik natūralūs audiniai: šilkas, medvilnė, linas. Rūbai sukurti devėti visai šeimai.

Mada, tai ne tik stilius bei kokybė, bet ir gyvenimo būdas. Tam, kad būtum nepakaičiamas, nuolat turi būti kitoks.

Daugumai žmonių žiemos švenčių laikotarpis asocijuojasi su kylančiu stresu, kai tarp daugybės reikalų bandome atrasti laiko kalėdinių dovanų pirkimui. Visgi tinkamai pasiruošus ir skyrus laiko planavimui, dovanų ieškojimas ir pirkimas gali tapti vienu iš maloniausių metų įvykių.

Šventiniam laikotarpiui paruošėme dovanojimui skirtas plaukų puošmenas. Viskas supakuota ir laukia jūsų. Labai vertiname rankų darbą ir gamybos metu įdėtą šilumą. Stengiames kurti nedidelį kiekį tokio pačio audinio aksesuarų (iki 5 vienetų), kad tikrai jaustumėtės išskirtinė. Karoliukais puoštų lankelių turime tik po vieną vienetą, kiekvienas iš jų unikalus ir skirtas tik Jums. Lankeliais puošiame ir mažąsias stileivas. Atrodyti išskirtinai ir prabangiai – tai mūsų šūkis.