fbpx

Ketofood.lt yra vienintelė Lietuvoje internetinė parduotuvė, kurioje galima užsisakyti KETO maisto prekių internete. Ketofood.lt yra didžiausias KETO maisto prekių tiekėjas Lietuvoje. Visi mūsų produktai puikiai tinka Keto, Low carb, paleo mityboms, taip pat sergantiems cukriniu diabetu, onkologinėmis ligomis ir visiems, kurie myli ir rūpinasi savimi. Taip pat gera žinia yra ir ta, kad prekių asortimentas nuolat plečiamas. Čia rasite ne tik maisto produktų šiai mitybai, bet ir kokybiškų maisto papildų, vitaminų bei mitybos planų ir skanių receptų Kalėdiniam stalui. Ir svarbiausia, kad mūsų kolektyvas yra itin mandagus ir paslaugus, visada atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Ketofood.lt parduotuvėje rasite visko, ko tik gali prireikti. Turim cukraus pakaitalų, įvairių miltų, riešutų ir riešutų sviesto, kepimo mišinių, duonos gaminių, makaronų bei ryžių, dribsnių ir košių, įvairių aliejaus, acto rūšių bei ghee sviesto; sėklų; daug skirtingų KETO užkandžių; padažų ir užtepėlių; saldumynų; maisto priedų ir prieskonių. Jei tik kažko prireikia, ŽINOKITE, mes TURIM!

Taip pat pas mus rasite ir įvairių priedų: gertuvių, maišelių ledukams, kepimo popieriaus, pieno putų plakiklių ir svarbiausia Keto mityboje ketonų testo juostelių.

Receptų skiltyje rasite desertų, sriubų, tortų, pyragų, užkandžių, įvairių patiekalų, gėrimų bei padažų receptų. Tad pas mus rasite ne tik dovanų, bet ir paruošite puikų Kalėdinį stalą. Nudžiuginkite savo artimuosius mūsų produktais bei patiekalais.