fbpx
Esame sveikus, daug baltymų turinčius produktus gaminanti įmonė – ACHETA. Auginame maistinius svirplius ir gaminame iš jų sveikus ir labai skanius užkandžius. Acheta – šeimos verslas. Netikėtai užgimusi idėja virto sėkmingu dviejų brolių – Donato ir Mariaus verslu. Visu svirplių auginimo ir produktų gamybos procesu rūpinamės patys, tad kiekvienai smulkmenai skiriame didžiausią savo rūpestį. 
 
Mūsų tikslas – pagaminti patį geriausią produktą rinkoje.
 
Produktai iš džiovintų svirplių itin vertinami dėl aukštos maistinės vertės, plačios skonių įvairovės, aukščiausios kokybės ir patogumo vartoti.Juose net iki 65% baltymų, gausu geležies, skaidulų ir kitų vertingų medžiagų. 
 
Nustebinkite brangų žmogų netradiciniu dovanų rinkiniu. Sveiki, maistingi, su meile pagaminti produktai, rūpestingai patupdyti ant puraus popieriaus drožlių debesies, kruopščiai supakuoti dailioje dėžutėje. Kad jums nereikėtų vargti, o brangiam žmogui būtų miela priimti. Juk šventės neturi varginti! Palikite rūpesčius mums! Laikas nustebinti draugus, kolegas, šeimos narius, kaimynus ar net viršininką unikalia dovana! Pamirškite pabodusius šokolado ir arbatos dovanų rinkinius – dovanokite gurmaniškus įspūdžius.

KODĖL ACHETA?

·        Mūsų produktai – ATEITIS. Tai dovana, kuri neabejotinai įsimins ir paliks malonų įspūdį.

·        Tai egzotiški produktai, žavintys ne tik puikiu skoniu, bet ir išskirtine maistine verte, tad yra vertinami ir gurmanų, ir sveikuolių.

Mūsų asortimente rasite net 7 skirtingų skonių džiovintų svirplių užkandžių, duoniukus su jūros druska bei vytintas kiaulienos dešreles praturtintas džiovintų svirplių miltais.