Aqara G2H Smart Kamera 1080P HD Vartai HUB Edition Naktinio Matymo Mobilus wifi Zigbee Smart home homekit saugumo

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€52.02

€71.27

-27 %

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

Prašome Atkreipti Dėmesį

1.Aqara G2H fotoaparatą iš Xiaomi Ekologinės Grandinės, Vartai ,centru.funkcija , Rungtynės su Xiaomi ,Aqara prietaisai 2.Maitinimo kištuko Aqara G2H yra standartas, JAV kištuką.Taigi, reikia pasirinkti differencel kištuko adapterio tipas depnd dėl savo šalies lizdą.

Funkcijos 1. Kartu su vartai funkcija, tai yra patogu patikrinti durų, langų ir namų apyvokos prietaisai 2. Stebėti judėjimą šeimos nariai, įrašyti kasdieniame gyvenime, saugokitės nelaimingų atsitikimų; 3. Prižiūrėti namuose 24 valandas per dieną, siekiant išvengti vagys iš atvyksta į namus, pasinaudoti įrodymų, ir apsaugoti nuosavybės saugumą.Nuotolinio sąveika 1. Vaizdo skambučio su šeimos nariais nuotoliniu būdu per APP, rūpintis savo kasdienio gyvenimo ir sublimating šeimos jausmus; 2. Namuose, įrašyti trumpą vaizdo dalintis su šeimos nariais, kuriems eiti į dalis laimės.Vaiko priežiūra 1. Kai dirbate ar keliaujant, ar vaikui mokytis sunku namuose?Ar jums miegoti vėlai?Tu baigti namų ruošos darbus?Nereikia jaudintis, atidarykite mobile APP", stebėti vaiko darbo, poilsio ir mokymosi per nuotolinio vaizdo, prižiūrėti vaiką realiu laiku, raginti vaiko efektyviau atostogų gyvenimo ir plėtoti gerus įpročius, Naminių gyvūnų priežiūra 1. Kai ne namuose, katės, šunys ir katės žaisti išdykęs, apgauti, arba sunaikinti viską, namuose, dalis jų socialinį ratą per trumpą vaizdo įrašus ir dalintis džiaugsmu glamonės su draugais; 2. Stebėkite augintinio mityba, darbo ir poilsio taisyklių realiu laiku, nustatyti maitinimosi laikas ir maisto kiekis, atsižvelgiant į rezultatus, moksliškai pakelti augintiniai, ir užtikrinti sveikatos augintiniai.

Prekės Pavadinimas aqara
Modelio Numeris Aqara G2H Smart HUB Fotoaparatas
Savybės Mirksi
Maksimalus Greitis aqara fotoaparatas
Valdymo Kanalai 2 Kanalai
Sertifikavimo NĖRA
Kilmės KN(Kilmės)
Gyro Aqara Smart IP kameros
Valstybės Surinkimo Ready-to-Go
Masto 1

Parašyti atsiliepimą

Aqara G2H Smart Kamera 1080P HD Vartai HUB Edition Naktinio Matymo Mobilus wifi Zigbee Smart home homekit saugumo

Aqara G2H Smart Kamera 1080P HD Vartai HUB Edition Naktinio Matymo Mobilus wifi Zigbee Smart home homekit saugumo

Prašome Atkreipti Dėmesį 1.Aqara G2H fotoaparatą iš Xiaomi Ekologinės Grandinės, Vartai ,centru.funkcija , Rungtynės su Xiaomi ,Aqara prietaisai 2.Maitinimo kištuko Aqara G2H yra standartas, JAV kištuką.Taigi, reikia pasirinkti differencel kištuko

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai