Teigiamo slėgio oro kvėpavimo aparatai pagrindo 6.0 L aukšto slėgio suspausto dujų balionas atgal pack

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€43.96

€56.36

-22 %

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

Teigiamo slėgio oro kvėpavimo aparatai paramą sudaro:

Jis susideda iš keturių dalių: nugaros atrama, kairės ir dešinės juosmens diržus, kairės ir dešinės petnešėlėmis, ir cilindras turėtojams.

A. Atgal parama: nugaros atrama yra pagrindinė atgal.Jo rėmas ir tvirtinimo įtaisas yra suvirinamos nerūdijančio plieno medžiagos, todėl stiprybė yra geras ir guolis gali būti remiami.

Stiprus.Išorė yra pagaminta iš gumos ir plastiko medžiagų, kurios yra tiesiogiai susisiekti su atgal į žmogaus kūną, kai dėvi, ir yra minkšti ir patogūs.Atgal-to-back dizaineris remiantis atsargines žmogaus kūno

Ši funkcija yra, kad svorio diržai yra daugiausiai paskirstytas ant sėdmenų, taip didinant mobilumo naudotojo peties ranką.

B. Kairės ir dešinės diržai: diržo laikikliai pagaminti iš dabartinių pažangių lengvas anglies pluošto medžiagos, kurios turi gerą lankstumą, didelio stiprumo ir gražią išvaizdą.

Diržas gali būti koreguojamas laisvai.

C.Kairės ir dešinės petnešėlėmis: kairės ir dešinės petnešėlėmis yra išplėsta ir išklota kempine gumos padas su tolygiai paskirsto spaudimą pečių.Nerūdijančio plieno žiedai abiejuose galuose,

Patikslinimas dėl peties dirželis yra paprasta ir lengva.

D. Cilindrų turėtojas grupė: cilindro turėtojas grupę sudaro laikiklis, patikslinimas diržu ir fiksavimo sagtimi.Atramos ir fiksavimo sagtimi yra injekcijos litų iš lengvo anglies pluošto.

Fiksavimo sagtis yra su savaiminio fiksavimo įrenginys ir fiksavimo yra įmonė.

Šis produktas priklauso SCBA (autonominius kvėpavimo aparatus), montavimo, Daugiausia apima atgal, diržas, kairįjį ir dešinįjį petį, į fiksuoto rėmo, grupės, sudarytos iš keturių dalių.

Pečių dirželiai, diržai, cilindrų fiksuotojo dirželis priima liepsną poliesterio audinio, atgal, naudokite anglies pluošto kompozicinių medžiagų, apskritai yra šviesa, ašara, atsparumo vandeniui ir liepsną, antistatikas, liuminescencinės padėties, gerinti saugą, efektyvumą, pagrįstą stresą, sumažinti vartotojo dėvėti nuovargis.

Pastaba: paveikslėlyje parodyta įrenginio kombinaciją ekrane.Produktas neturi būti dujokaukės, dujų balionais, ir kvėpavimo vamzdžiai ir kiti priedai.

Naudojimas Darbas
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null
Modelio Numeris Teigiamo slėgio oro kvėpavimo aparatai pagrindo

Parašyti atsiliepimą

Teigiamo slėgio oro kvėpavimo aparatai pagrindo 6.0 L aukšto slėgio suspausto dujų balionas atgal pack

Teigiamo slėgio oro kvėpavimo aparatai pagrindo 6.0 L aukšto slėgio suspausto dujų balionas atgal pack

Teigiamo slėgio oro kvėpavimo aparatai paramą sudaro: Jis susideda iš keturių dalių: nugaros atrama, kairės ir dešinės juosmens diržus, kairės ir dešinės petnešėlėmis, ir cilindras turėtojams. A. Atgal parama: nugaros atrama yra pagrindinė

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai